Članovi upravnih tijela

Na Izbornoj skupštini Hrvatskog dizajnerskog društva održanoj 27. veljače 2015. izabrani su sljedeći članovi upravnih tijela HDD-a (mandat u razdoblju od 2015. do 2017. godine):

UPRAVNI ODBOR:
Ivana Borovnjak (predsjednica), ivana.borovnjak@gmail.com
Damir Bralić*, dbralic@globalnet.hr
Igor Kuduz, igor.kuduz@scca.hr (dopredsjednik)
Nataša Mihaljčišin, natasa.mihaljcisin@gmail.com
Ivica Mitrović,  ivica@umas.hr
Nikola Radeljković, nikola@foruse.eu
Zlatka Salopek, zlatka.salopek@gmail.com (dopredsjednica)

*Zbog ostavke Mirne Ptiček na mjesto člana Upravnog odbora na sjednici Upravnog odbora koja se održala 22.10.2015. za novog člana je izabran Damir Bralić, zamjenski član na listi


NADZORNI ODBOR
:
Izvorka Jurić, izvorka@juric.biz
Ksenija Jurinec, ksenija.jurinec@dizajn.hr
Ira Payer, ira.payer@gmail.com

SUD ČASTI:
Marko Koržinek (predsjednik), marko@korzinekdizajn.com
Božidar Lapaine, bozidar.lapaine@zg.t-com.hr
Goran Turkovic, sesnic.turkovic@gmail.com

Radno predsjedništvo (Dejan Kršić, Niko Mihaljević, Dario Dević)

Radno predsjedništvo (Dejan Kršić, Niko Mihaljević, Dario Dević)

 

Izborna skupština 2015 (Zlatka Salopek)

Izborna skupština 2015 (Zlatka Salopek)